12 týždňový transformačný program pre ženy - naplánovaný tréning na každý deň, optimálne stravovanie a vhodné výživové doplnky
Hotel Thermal Štúrovo Pri Vadaši 2

Hotel Thermal*** Štúrovo sa nachádza priamo v areáli rekreačného komplexu Vadaš Thermal. Polpenziu zabezpečuje Reštaurácia Thermal, ktorá sa nachádza na prízemí hotela. Na druhom poschodí nájdete snack bar, ktorý slúži pre zábavu hostí vo večerných hodinách.

Ak zájdete do Hotela Thermal***, nenechajte si ujsť výhľad z vyhliadkovej terasy hotela. Z terasy sa pred Vami otvorí nádherná panoráma nielen celého areálu kúpaliska, ale aj mesta Štúrovo a unikátnej ostrihomskej baziliky.

V hoteli myslíme aj na tých najmenších. bezplatný detský kútik na prvom poschodí môžete použiť kedykoľvek, na recepcii požičiavame spoločenské hry. V reštaurácii môte k dispozícii detské stoličky, na izbách Vám poskytujeme bezplatne detské postielky.

Na recepcii hotela nájdete trezor, zmenáreň a zariadenú kanceláriu s faxom a prístupom na internet. Tu sa nachádza aj masážna a oddychová miestnosť Relax s vírivkou. Bezplatné parkovisko sa nachádza pred budovou hotela, kým služby stráženého parkoviska za budovou hotela môžete používať za poplatok.

Klimatizovaná konferenčné miestnosť pre 80 osôb sa nachádza na druhom poschodí, kým menšia, pre 30 osôb určená miestnosť očakáva hostí rôznych konferencií a školení na prvom poschodí.

V hoteli prijímame platobné karty (VISA, Mastercard, American Express) a aj rôžne šeky.

Kontaktné informácie

Adresa:
Pri Vadaši 2
Štúrovo
psč: 943 01
mapa mesta
47.8009 18.716
Telefón:
036 / 756 01 99
Web:
Pre-život:
GPS:
Hľadaj:
Kategórie:
Zdieľajte túto prevádzku:
Hľadajte najbližšie prevádzky na portáloch:

VADAŠ, s.r.o.

IČO: 34136215
Profil firmy VADAŠ, s.r.o.

Web stránka firmy:
www.thermalhotel.sk

Vyhľadávanie Ubytovanie na Slovensku domény:
www.thermalhotel.sk
Nenašli ste svoje obľúbené Ubytovanie na Slovensku? Skúste nové vyhľadávanie, alebo nám napíšte