12 týždňový transformačný program pre ženy - naplánovaný tréning na každý deň, optimálne stravovanie a vhodné výživové doplnky
Hotel St. Florian Štúrovo Széchényiho 6

Hotel ST.FLORIAN* bol uvedený do prevádzky dňa 1.6.2002. Ponúka váženým zákazníkom ubytovacie a stravovacie služby na vysokej úrovni.

Ubytovanie je zabezpečené v desiatich kvalitne vybavených izbách a dvoch apartmánoch. Celková kapacita penziónu je 40 osôb. Sme schopní prijať aj jeden celý autobus.

Hotel St.Florian poskytuje ubytovanie v 10 izbách a 2 apartmánoch, všetko s klimatizáciou. Sú to dvojlôžkové izby s možnosťou prístelok. Súčasťou hotela je i samostatný apartmán so 4 izbami, veľkou kuchyňou, WC a kúpeľňou. Súčasťou apartmánu je aj garáž, za ktorú v prípade záujmu treba zaplatiť. Tento apartmán sa nachádza mimo hotela v tichej časti mesta, blízko nákupných stredisk Billa,Lidl a Jednota, vzdialenosť od kúpaliska je 10 min.

Hotel St. Florian má vlastnú reštauráciu, pizzeriu s pecou na drevo, terasou a stráženým parkoviskom. Je umiestnený v tichom prostredí 100 metrov od centra, kde je pešia zóna a 200 metrov od mostu, ktorý spája Štúrovo s Osrihomom. Vzdialenosť od termálneho kúpaliska je 10 min. peši a od stareho kúpaliska taktiež s termálnou vodou 3 min.

O kvalite poskytovaných služieb svedèí aj návšteva premiérov V4, pričom premiér Mikuláš Dzurinda bol natoľko spokojný, že po oficiálnej časti stretnutia ostal na dlhé neformálne posedenie.

Týmto Vás srdečne pozývame do nášho penziónu a želáme Vám príjemné chvíle strávená u nás.

Kontaktné informácie

Adresa:
Széchényiho 6
Štúrovo
psč: 943 01
mapa mesta
47.7976 18.7241
Telefón:
036 / 752 00 60
Web:
Pre-život:
GPS:
Hľadaj:
Kategórie:
Zdieľajte túto prevádzku:
Hľadajte najbližšie prevádzky na portáloch:

ST.FLORIAN ŠTÚROVO, s.r.o.

IČO: 31419976
Profil firmy ST.FLORIAN ŠTÚROVO, s.r.o.

Web stránka firmy:
www.stflorian.sk

Vyhľadávanie Ubytovanie na Slovensku domény:
www.stflorian.sk
Nenašli ste svoje obľúbené Ubytovanie na Slovensku? Skúste nové vyhľadávanie, alebo nám napíšte