12 týždňový transformačný program pre ženy - naplánovaný tréning na každý deň, optimálne stravovanie a vhodné výživové doplnky
DUNA penzión a hostinec Komárno Dunajska 2

Objekt penziónu sa nachádza v historickom centre mesta Komárna, v tesnej blízkosti Námestia Gen. Klapku, kde sa nachádza historická budova Dôstojnícky pavilón s amfiteátrom pre kultúrne akcie a novovybudovaného turisticko-obchodného centra - Nádvorie Európy. Neďaleko penziónu (3 minúty pešo) sa nachádza Termálne kúpalisko s celoročnou prevádzkou, ktoré je vyhľa- dávaným miestom domácich aj zahraničných turistov/ sauna, masáž, teplá termálna voda.V centre mesta sa ďalej nachádza Squash - Bowling Centrum, tenisové centrum, biliardová herňa Biliard Centrum Golden West, ktoré je dejiskom medzinárodných športových udalostí.

Zvláštnosťou je možnosť využiť lodnú dopravu z hlavného mesta Bratislava a zo Štúrova, nakoľko v blízkosti penziónu je zriadené na rieke Dunaj osobný prístav. V meste Komárno sa každoročne uskutočňuje niekoľko kultúrnych udalostí ako sú Komárňanské a Jókaiho dni. Taktiež športové
udalosti a medzinárodné súťaže v sálovom futbale, vo vodných športoch, boxe, biliarde, streľbe, plávaní, šachu, v stolnom tenise, na čo poukazujú aj výsledky domácich športovcov na medzinárodných fórach.

Penzión DUNA poskytuje komfortné ubytovanie v štyroch dvojposteľových izbách, pričom v dvoch je možnosť prístelku. Vo dvore penziónu je možnosť parkovania. K vybaveniu každej izby patrí televízny prijímač so satelitným príjmom alebo UPC, WIFI, sprcha so soc. zariadením. Každá izba je zabezpečená klimatizáciou. V letnom období je k dispozícii pre hostí uzavretá terasa. Vytvorili sme soľnú jaskyňu pre alergikov a osoby s chorobami horných dýchacích ciest. V prízemnej časti objektu so vstupom z ulice sa nachádza reštaurácia s kapacitou 40 stoličiek, s bezbariérovým prístupom, kde je zabezpečená možnosť kompletného stravovania. Priestory je možné využívať pre spoločenské a rodinné oslavy. Interiér reštaurácie je štýlový - zodpovedá typu hostinca s domáckou atmosférou a má znaky typické pre južné Slovensko. Stravovanie je zamerané na domáce jedlá, kde prevládajú chute maďarskej kuchyne.

Kontaktné informácie

Adresa:
Dunajska 2
Komárno
psč: 945 01
mapa mesta
47.7571 18.1278
Telefón:
00421 35 773 2273
Web:
Pre-život:
GPS:
Hľadaj:
Kategórie:
Zdieľajte túto prevádzku:
Hľadajte najbližšie prevádzky na portáloch:

Penzión DUNA s.r.o.

IČO: 35977990
Profil firmy Penzión DUNA s.r.o.

Web stránka firmy:
www.penzionduna.sk

Vyhľadávanie Ubytovanie na Slovensku domény:
www.penzionduna.sk
Nenašli ste svoje obľúbené Ubytovanie na Slovensku? Skúste nové vyhľadávanie, alebo nám napíšte